Mülkünüz sizin emeğinizin ürünüdür ve çok değerlidir. Emeğinizi değerlendirmek, özel ilgiyi hakeder.

Eviniz Hazır Gayrimenkul, sektöre profesyonel katkıda bulunmak amacıyla Yasin AKTAR tarafından kuruldu. Kurucumuz, 26 yıl TSK’nın birçok kademesinde orta ve üst düzey yönetici olarak çalışmış emekli Albay’dır. Kendisi Genelkurmay Başkanlığı ve Hava Kuvvetleri tecrübesine sahiptir. İngilizce bilmektedir.     

Kurucumuz sektördeki eksikleri görerek sadece güzel evlere ve profesyonelliğe odaklandı. Şirketimiz hemen ilk yılında İnşaat firmalarına satış ofisi hizmeti verdi. Büyük bir proje satışı olmasına rağmen 5 ayda 3+1 dairelerin, 10. Ayda da 2+1 dairelerin satışı tamamlandı. İlk yılımızda bu projenin satışının yanı sıra birçok daire ve villa satışı da başarı ile gerçekleştirildi.

Elde edilen tecrübeler sayesinde işbirliği ve iyi bir organizasyon ile danışmanın en az çaba ile başarılı olmasını sağlamak için kendine özgü bir sistem ortaya çıkardı. Eviniz Hazır, reklam ajansı gibi bir Gayrimenkul şirketi yapısı ile çalışır.

Eviniz Hazır, danışmanlarını şirket ortağı olarak görür ve başarılı danışmanlar ile uzun süreli çalışmayı hedefler. Sistemimizde öncelikle danışman desteklenir ve emlak sektöründe tutunması amaçlanır, başarı kazandıkça da ödüllendirilir.

Bu sistem sayesinde hemen ilk 6 ayda Ankara ve İzmir’de Franchise şube açılmıştır.

Teknoloji ve sosyal medyayı çok iyi kullanarak profesyonel pazarlama hizmeti verilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Profesyonel ve mutlu emlak hizmeti için yanınızdayız. Bizim için itibar paradan değerlidir. Hızlı, değerinde ve sorunsuz işlemler yaparız. Amacımız ailenizin emlakçısı olmaktır.

Eviniz Hazır Gayrimenkul Hizmetleri 3 ana başlıkta toplanabilir.

  1. Gayrimenkul Danışmanlığı
  2. Satış Ofisi Hizmeti
  3. Investment Consulting

Bu hizmetleri, Antalya, Ankara, İzmir ve Bodrum’da sürdürmekteyiz. “Sadece Güzel Evler” sloganı doğrultusunda lüks Gayrimenkuller ve Markalı konut projeleri ağırlıklı çalışılmaktayız.

Sizlerle çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.