Sales and marketing is a specialized process that requires professionalism. Leave this process to us and you can focus on new projects and construction activities.

İnşaat firmalarımızın çoğu, yaptığı siteyi ya kendisi satmaya çalışmakta ya da satış ofisi hizmeti için ücretli personel çalıştırmaktadır. Çoğunlukla da satış uzamakta ve arapsaçına dönmekte; hatta toprak sahipleri ile rakip durumuna düşülmektedir. Toprak sahipleri de genellikle dairelerini daha ucuza satarak müteahhittin yatırımını paraya çevirmesini geciktirerek zor duruma düşmesine sebep olmaktadır.

Oysaki, bu safha inşaatın her safhasından daha önemli ve özelliklidir. Profesyonel ellere bırakılması şarttır. Eğer satışınızı doğru fiyattan hızlıca satamazsanız, ödeme zorlukları yaşar, güven ve itibar kaybedersiniz. Bu sırada hem para kaybeder hem de birçok karlı yeni proje fırsatını kaçırırsınız.

Profesyonel satış ofisi işletme tecrübesine sahip bir firma ile çalışmanız sizi ve firmanızı bütün bu sorunlardan kurtaracaktır. Aynı zamanda ürününüz en iyi fiyattan ve en hızlı şekilde satılacaktır. Ayrıca toprak sahipleri ile müteahhit rekabetini de önlüyoruz. Eviniz Hazır Gayrimenkul ve Yatırım’ın satış ofisi hizmetimiz referanslıdır. Referanslarımızı görüşmelerde sizlere sunmaktayız.

Sizin için neler yapacağız?

1. Profesyonel sunum hazırlanması

   1. Profesyonel fotoğraf çekimi,
   2. Sanal tur hazırlanması,
   3. Drone çekimi yapılması,

2. Görünürlüğün arttırılması

   1. Afişler,
   2. Brandalar,
   3. Yön tabelaları,
   4. Billboard reklamları,
   5. Google, Maps ve Whatsapp yer işaretlemesi,

3. Tanıtım

   1. İlan sitelerinde tanıtım (Yurt dışı dahil),
   2. El ilanı,
   3. Katalog hazırlanması,
   4. Sosyal medya tanıtımları,
   5. Open house tanıtımları,
   6. Yurt dışı fuar tanıtımları,

4. Pazarlama

   1. Profesyonel sunum,
   2. İkram ve misafirperverlik,
   3. Ödeme imkanlarının anlatılması,
   4. Sözleşmelerin yapılması,
   5. Tapu işlemlerinin takibi,
   6. Anahtarların teslimi,
   7. Ev hediyesi verilmesi,

olmak üzere bütün aşamalar şirketimiz tarafından yapılmakta ve gerekli harcamalar tarafımızca karşılanmaktadır.

İnşaat firmaları ile satış ofisi hizmeti verme anlaşmasını en az iki toplantı sonrasında gerçekleştiriyoruz.

Birinci toplantıda firmanızı, ürününüzü ve şartları konuşuyoruz. Ön anlaşmayı sağlarsak eğer sizin için saha çalışmasına başlıyoruz. Bu süreç yaklaşık iki hafta kadar sürmektedir. Beğenmediğimiz projelerle ve mali durumu sorunlu olan firmalarla çalışmıyoruz.

İkinci toplantıda ise ürününüzün piyasa koşullarına göre nasıl fiyatlandırılması gerektiğini ve satış ofisi işletirken sizin için neler yapacağımızı detaylıca konuşuyoruz. Her konuda mutabık kalmayı müteakip sözleşme imzalıyoruz.

Satış ofisi hizmetimiz için bize buradan ulaşabilirsiniz.