Yasin Aktar

Doğruyu yapmanın hiçbir zaman yanlış olmayacağına inanıyorum.

Merhaba, ben Yasin AKTAR.

     Mülkünüz sizin emeğinizin ürünüdür ve çok değerlidir. Emeğinizi değerlendirmek, özel ilgiyi hak eder.

Gayrimenkul sektöründeki kariyerime kurumsal bir amerikan firmasında başladım. Keller Williams Antalya bölge müdürlüğü eski katılımcı ortağıyım. Kurumsal Emlak danışmanlığına başladığımın üçüncü ayında Keller Williams Antalya rekoru kırarak Kepper oldum. Ticari bir tercih yaparak, kurumsal emlakçılık anlayışını yerel emlakçılığa taşımaya karar verip Eviniz Hazır’ı kurdum. Yerli ve yabancı müşterilerimize, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyorum.

1976 yılında Konya-Ereğli’de doğdum. 1997 yılında Kara Harp Okulundan Teğmen olarak mezun oldum. KKTC’de ve Türkiye’nin dört bir tarafında subay olarak görev yaptım.

2007 yılında Selçuk Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptım.

26 yıl TSK’nın birçok kademesinde orta ve üst düzey yönetici olarak çalıştım. Tabur Komutanlığı, büyük Karargahlarda plan subaylığı ve Şube Müdürlüğü yaptım. Son görevim esnasında, Milli Savunma Üniversitesinde kurmaylık öğrencilerine ders verdim. Hava Kuvvetleri Karargâh’ında Şube Müdürlüğünden 2019 yılında Albay rütbesiyle emekli oldum. Harika iki genç kız babasıyım. İyi derecede İngilizce ve biraz da Rusça biliyorum.

Nasıl ki;

– Hukuki sorunlarınızı çözen bir avukatınız,

– Mali problemlerinizin üstesinden gelen bir mali müşaviriniz olduğu gibi,

Bırakın, emlâk alım/satım işlerinizi adınıza takip edecek, ehil bir gayrimenkul danışmanınız olsun!

Gayrimenkul işleri de uzmanlık ve profesyonel bir yaklaşım gerektirir. Siz ihtiyaçlarınızı, tercihlerinizi söyleyin ve sırtınızı rahatça koltuğunuza yaslayıp; sorumluluğu bana devredin. Siz, ailenize, işinize ve hobilerinize zaman ayırın. Bilin ki, emin ellerdesiniz.

Bir kez deneyin, vazgeçemeyeceksiniz. Emeğinizi değerlendirmek, özel ilgiyi hak eder. Gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı için size bir telefon (532 448 30 36) uzaklığındayım.

Saygılarımla, Yasin AKTAR Emlâk Danışmanı Eviniz Hazır Kurucusu