Slide 1 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 2 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 3 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Previous slide
Next slide

Maliyetine Eviniz Hazır!

     Konut imarlı arsaları projelendirerek, hızlı değer kazanmasını sağlıyoruz. Ülkemizin genç nüfusu ve göç alan cazibesi nedeniyle sürekli gayrimenkul ihtiyacı vardır. Gayrimenkul yatırımı en çok kazandıran yatırım olarak öne çıkmaktadır.

Sizlere gayrimenkul yatırımı yaparak faizsiz, risksiz yüksek kazanç imkanı sağlıyoruz. İster yatırımınızı katlayın ister uygun fiyata yaşayacağınız evin sahibi olun.

Sizleri, yüzlerce memnun yatırımcımız arasına katılmaya davet ediyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Maliyetine Ev sahibi olmak, mümkün mü?

Evet, bizim projelerimize katılarak güvenli bir şekilde maliyetine ev sahibi olabilirsiniz. Bir evin maliyeti, arsa ve inşaat harcamalarından oluşur. Projelendirilmiş arsalarımızdan, 2 hisse alarak, maliyetine ev sahibi olabilirsiniz. More Invest tarafından, 1 hisseniz karşılığında inşaatınız yapılarak, arsanızı eve dönüştürüp, anahtarınızı teslim ediyoruz.

Neden Eviniz Hazır projelerine yatırım yapmalıyım?

Eviniz Hazır, yan kuruluşu olan More Invest İnşaat’ın veya garantör olduğu projelerin pazarlamasını yapmaya yetkilidir. More Invest İnşaat, sürekli talebin olduğu bölgelerde, prestijli yaşam alanları üretmektedir. Bu projelere katılan yatırımcılar gayrimenkul alanında gerçek yatırımlarla, faizsiz, risksiz ve yüksek kazanç sağlamaktadır.

Maliyetine Eviniz Hazır ile 2 Aşamada Eviniz Hazır sistem farkı nedir?

Maliyetine Eviniz Hazır sisteminde, arsa ve inşaat maliyetini karşılayacak miktarda peşin olarak arsa alırsınız. 2 Aşamada Eviniz Hazır sisteminde ise daireniz için gerekli arsayı aldıktan sonra inşaat yapım ücretini taksitle ödersiniz.

Arsa payı için tapu alacak mıyım?

Projelendirilmiş bir arsadan pay aldığınız için, yatırımınız hızla değer kazanmaya başlıyor. Arsa sahibi olarak, More Invest ile “Arsa payı karşılığında daire sözleşmesi” yaparak arsanızın daireye dönüştürülmesi için gerekli yetkileri noter sözleşmesi ile veriyorsunuz.

Proje inşaatı ne zaman başlayacak ve ne kadar sürede anahtar teslimi yapılacaktır?

İnşaata başlama süresi, proje büyüklüğüne ve o bölgedeki belediyeye göre değişmektedir. Ancak genelde 6 ay içinde inşaata başlanmaktadır. Anahtar teslim taahhütü, inşaata başlandıktan 2 yıl sonrasına verilmektedir. Bu süre projenin büyüklüğüne göre değişmektedir.

“2 Aşamada Eviniz Hazır” sisteminde ilk taksiti ne zaman ödeyeceğim?

Projenin olduğu bölgedeki belediyeye göre ruhsat süreleri değişmektedir. Ancak ortalama 6 ay içinde genellikle ruhsat alınmaktadır. Ruhsat alındıktan sonra 3’er ay arayla taksitlerle hakediş şeklinde ödenmektedir. Yani ilk taksit ödemesini, arsa tapunuzu aldıktan 6 ay sonra diğerlerini ise aylık veya 3’er ay arayla ödenmektedir.

İnşaat yapım ücretini nasıl ödeyeceğim?

Peşin veya taksitle ödeyebilirsiniz. Ödeme yaptığınız andaki inşaat maliyetleri esas alınarak ücret belirlenmektedir.

İnşaat yapım ücretini ödemek istemezsem, ne olacak?

Herhangi bir nedenle inşaat yapım ücretini karşılamak istemezseniz, arsa payınızı bir başkasına satabilir veya inşaat maliyetini sizin adınıza More Invest’in karşılamasını talep edebilirsiniz.

İnşaat yapım ücretini More Invest karşılarsa ne olur?

More Invest, daireye ortak olacak ve satış hakkına sahip olacaktır. Gerçekleşen satış bedeli üzerinden, sözleşmenizde belirtilen oran kadar elde edilecek gelirden pay alacaksınız. Böylece arsa yatırımızdan, yine yüksek kazanç elde etmiş olacaksınız.

İnşaat tamamlandığında ne olacak?

İnşaat tamamlandığında ne olacak? Bugün arsa iken yaptığınız yatırımın karşılığında Maliyetine ev sahibi olarak yatırımınızı misliyle katlamış olacaksınız.

Dairemi satmama veya kiralamama yardımcı olacak mısınız?

Tabiki.. Projelerimizin arkasında duruyoruz ve site yönetimlerini biz yapıyoruz. Projelerimizde AIRBNB iznini, yönetim planına işleyerek baştan alıyoruz. Sizin isteğinize göre, evinizin satışında veya kiralanmasında yardımcı oluyoruz. Dilerseniz de evinizi kullanmadığınızda, kısa süreli veya uzun süreli kiralayabiliriz.

Gelişmelerden Haberin Olsun!


2024 evinizhazır – Tüm hakları saklıdır ©

Compare listings

Karşılaştırmak