HAKKIMIZDA

Yaptığı her işi, en iyi şekilde yapmak…

Deneyimlerimiz, yeni başlangıçlar için rehberimiz olurlar. Eviniz Hazır, 1 Haziran 2021 tarihinde emekli Albay Yasin Aktar tarafından kuruldu.

Kendisi gayrimenkul sektöründeki kariyerine, kurumsal bir Amerikan şirketinde başladı. Başladığının 3,5 ayında, o şubenin bütün rekorlarını kırdı. Bu başarı ile başlayan heyecanını, daha öteye taşımak istedi.  Gayrimenkul sektöründeki eksikleri ve fırsatları görüp, “Sadece güzel evler!” çalışan, en iyi gayrimenkul şirketi olmayı hedefleyen ulusal bir şirket kurdu.

Şirketin ismi olarak, 2007 yılında domainini aldığı “Eviniz Hazır” ismini seçti. Bu ismi insanlara seslenmek için tercih etti. Müşterilerine, alırken kazandıracak şekilde profesyonel hizmet verip, 1 günlük değil ömürlük dostlar edinmeye başladı.

Antalya, Ankara, Balıkesir ve Bodrum’dan emekli subay arkadaşları da bu ideale ortak oldu. Daha sonra diğer mesleklerden üniversite mezunu ortaklar da aralarına katıldı. Sadece yetenekli ortaklarla çalışarak kısa zamanda gelişti.

Patronun olmadığı; herkesin, emeği kadar pay aldığı ortaklık sistemi ile çalışan, bir marka oluşmaya başladı. Marka danışmanlığı ve reklam ajansı desteği alarak profesyonel bir yaklaşım sergilendi. “İtibar paradan daha önemlidir” mottosuyla gayrimenkul sektöründe güvenilir bir marka yarattı.

Eviniz Hazır, genç bir marka olmasına rağmen gayrimenkul sektörüne yeni nesil profesyonel bakış açısı ile hızlı, güvenli ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Misyon

Gayrimenkul sektörüne hızlı, kaliteli ve degerinde yeni nesil bir bakış açısı ile çözümler sunmak.

Vizyon

Sadece güzel mülkler çalışan en iyi gayrimenkul şirketi olmak.

Gelişmelerden Haberin Olsun!


             2024 evinizhazır. Tüm hakları saklıdır © 

Compare listings

Karşılaştırmak